| anonim_4396 a întrebat:

Am alesc o imprimanta pentru acasă. Ea este CANON PIXMA MG4250. Va rog raspundeti la intrebari :
1. Este compatibila cu WINDOWS 8.1?
2. Cand o pornesc apare meniul?
Spuneti si alte pareri despre ea.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

1. Are drivere pentru Windows 8.1.
2. Are ecran de comanda si o poti configura din meniul acesteia.

http://www.canon-europe.com/......g4250.aspx

| Ady4509 a răspuns (pentru dannyel86):

Daca nu instalez pe laptop diver-ul nu pot sa o conectez la el?

| dannyel86 a răspuns (pentru Ady4509):

Imprimanta lucreaza cu pc-ul/laptopul tau prin drivere si programe suplimentare (scan, foto, etc).
Ele trebuie instalate pe pc/laptop, pentru ca dispozitivul sa poata comunica cu sistemul tau.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu citesti caracteristicile ei?