| anonim_4396 a întrebat:

am bagat boxele de la combina in pc adica boxele de la calculator le-am desfacut si le-am legat cu cele de la combia si se aude foarte tare.
Acum vreau sa stiu daca a mai facut cineva asa ceva si daca se va intampla ceva adica daca se va arde placa de sunet.

cine imi spune primeste funda.

3 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Eu am facut asta.dar daca dai la maxim risti sa iti arzi placa de baza. Daca ai combina, de ce nu pui combina la pc?

| Ramona_Andreea_1997 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa fie o problema insa nu le tine on prea mult timp deoarece o sa se incinga si atunci o sa ti se arda tot sistemul.

| Husac_Vasile_1979 a răspuns:

Nu are de ce sa se arda placa de sunet...dar daca combina are intrare aux, o poti folosi ca amplificator...