| Baris123sefu a întrebat:

am creat un server de counter strike 1.6 problema este ca nu se pot conecta alti playeri eu pot sa ma conectez dar ei nu pot le-am dat ip-ul care mi-a dat pe site-ul asta http://whatismyipaddress.com/ care credeti ca este problema? dau funda

PS:Am internet de la romntelecom prin cablu si modelul modelui este HUAWEI HG655b

2 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Ala de acolo este IP-ul tau, cand creezi un server trebuie sa dai ip-ul serverului happy
IP-ul serverului il scrie acolo unde il creezi prin HLDS il scrie la IP Adress :...

| alexander01 a răspuns:

Descarca programul hamachi. Toti care vor sa se logheze pe serverul tau, trebuie sa descarce hamachi. O sa ii apara un ip format din 6, cu ip ala se vor loga toti.