| daniela_7403 a întrebat:

Am o problema, mi-am cumparat televizor Philips 72-E340MS-X401N, si nu arata in culori, numai alb pe negru.Cind l-am instalat am ales limba, tara si am apasat programare automata, si trebuia sa astept citeva minute pentru instalare dar eu am apasat butonul OK si ma gindesc ca poate fi aceata cauza... dar nu stiu cum sa fac sa-mi arate de la inceput aceasta, am oprit tv si l-am pornit din nou dar nu-mi aratacrying(poate ma ajuta cineva

3 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Poi intra aici si cere asistenta (este philips romania - asistanta)

http://www.support.philips.com/......RO_RO.html xsl

iar daca esti in buc, fa un drum la adresa
Philips Romania SRL

Adresa:
Str. Fabrica de Glucoza Nr. 17, Etaj 1, Sector 2, Bucuresti
(langa bricostore, adica, capatul strazi dinspre Petricani)

| ka2 a răspuns:

Esti sigura ca exista modelul? eu nu l-am gasit pe net... de unde l-ai luat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi in meniul televizorului, acolo unde spune color sau geva de genul care sa arate ca despre culoare e vorba. Misca acel indicator spre dreapta, ca e imposibil sa nu aiba culoare televizorul.