| GabeluBitza12 a întrebat:

Am facut o prostie si am bagat cd-ul cu windows in calculator cand deja intrasem in windows(adica aparuse welcome si restul)si mi-a aparut casuta cu windows si am dat instalare si dupa ce a instalat si-a dat restart si a rulat windows vista desi eu aveam xp....are ceva(dau funda la cel care ma ajuta sa inteleg)...happy

Răspuns Câştigător
| IceVirus a răspuns:

Deci, tu cand ai introdus CD si ai dat INSTALL, ai facut un "update" la windows (windows-ul de pe CD si-a transferat anumite fisiere in PC tau). Deci, tu nu ti-ai sters vechiul windows, vechiul tau windows inca este ON, tu doar l-ai completat. Cu alte cuvinte, a fost inlocuite anumite fisiere.dll cu cele de pe CD. Funda? Mai usor nu am cum sa-ti spun.

| GabeluBitza12 explică (pentru IceVirus):

Pai icevirus... dupa nu mi-a mai aparut nimic pe ecran si asta ce inseamna? tongue

2 răspunsuri:
| Alexuțu_Alex_1999 a răspuns:

Poi cred ca era un bug la Cd-u cu windows sau la acela vista de obicei vista are cele mai multe bug-uri