| qStefann a întrebat:

am și eu o mică mare problemă, am reinstalat windows-ul, dar nu pot să fac laptop-ul să se conecteze la internet prin wireless, pană să reinstalez windows-ul, imi mergea dar acum imi merge numai prin ( cablu ) cred ca se spune. Nu imi apare nici o rete wireless si cand dau a creez o nouă rețea, nu pot să creez una wireless.

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Se instaleaza driverele fie de pe cd-ul sau dvd-ul laptop-ului, fie de pe site-ul producatorului, dupa modelul laptop-ului.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si vrei sa venim noi sa-ti instalam driverele?

| gelu1970 a răspuns:

Iti vede reteaua wifi, sau nici macar un ai intalat driverul?

| halogen001 a răspuns:

Trebuie instalate drivere pentru wireless.

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Se instaleaza driverele fie de pe cd-ul sau dvd-ul laptop-ului, fie de pe site-ul producatorului, dupa modelul laptop-ului.