| anonim_4396 a întrebat:

Am întâmpinat si eu o problema la instalarea windows-ului Linux Mint si sincer nu stiu cum sa o rezolv.

Eroare începe când dau să instalez windows-ul si îmi zice
ata3 COMRESET failed errno =-16
Si când dau la partiti să instalez nu am nici o partiție acolo si ma scoate.

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Alooo...Windows este un sistem de operare. Linux este un alt sistem de operare. Deci tu ce vrei sa instalezi? Care din ele?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Windows-ului Linux Mint?
hotaraste te

| K0sti a răspuns:

laughing Misto asta...
Pe ce lume traiti?

| gelu1970 a răspuns:

" instalarea windows-ului Linux Mint"
ce mare e gradina Domnului.
mai puneti mana si cititi. in secolul acesta exista o multime de modalitati de informare.

| Rommeo a răspuns:

Ce vrei mai exact omule? Cum adica windows linux mint? Pai ori windows ori linux. Fii mai exact daca vrei sa primesti un raspuns corect.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut poate ai vrut sa spui ca vrei sa instalezi linux mint pe langa windows