| Cristy94 a întrebat:

SAlut TPU, as vrea sa stiu daca pot sa fac jailbreak (tethered sau untethered) la un iphone 4s cu ios 6.1.3 sau daca pot sa fac dowgrade sa ce sa fac ca sa am cydia inapoi...Va rog frumos ajutati-ma...Mswinking

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Ai avut cydia pe ios mai vechi? daca da, poti face downgrade daca ai salvat shsh blobs din cydia. Se poate face jailbreak tethered la ios 6.1.3. (http://www.youtube.com/watch?v=jZeMoLK3JA4)

| Cristy94 explică (pentru Andrei1099):

Cum? Am mai avut jailbreak pe ios 6.1.2...

| Cristy94 explică (pentru Andrei1099):

Cum? Am mai avut jailbreak pe ios 6.1.2... Nu merge linkul care mi l-ai datsad

| Andrei1099 a răspuns (pentru Cristy94):

Http://www.youtube.com/watch?v=jZeMoLK3JA4 asta e linkul... Daca poti sa iti anunti prieteni detinatori de Apple sa nu upgradeze la ios 6.1.3 cum ai facut tu, ca e greuu de jailbreakuit si nu vor putea face downgrade.

| Cristy94 explică (pentru Andrei1099):

Nu merge...imi zice ca trebuie sa descarc redsn0w si imi arata sa completez o oferta, ce sa fac? poti sa mi-l trimiti tu pls?

| Cristy94 explică (pentru Andrei1099):

Si care sa il descarc?

| Cristy94 explică (pentru Andrei1099):

Ultimul?

| Andrei1099 a răspuns (pentru Cristy94):

V 15 e cea mai buna

| Cristy94 explică (pentru Andrei1099):

Nu merge...sad

| Cristy94 explică (pentru Andrei1099):

Mersi...