| Andy00 a întrebat:

Am jucat si eu Minecraft si am ajuns la un nuvel mai avansat. As vrea sa imi schimb Windows-ul si nu stiu cum sa fac sa nu pierd tot. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Dazzy a răspuns:

Andy00 ca sa salvezi lumea de pe minecraft trebuie sa scrii la Run %appdata% dupa aceea alegii. Minecraft iar acolo vei alege Saves vei copia lumea ta pe stick sau CD si dupa ce ai instalat Windows-ul faci acesi pasi decat ca la Saves vei pune lumea de pe stick sau CD... Funda

2 răspunsuri:
| LoLiPoP101 a răspuns:

Andy intri in user file sau unde se salveaza mapele tale ( poti da search in bara de meniu daca ai wind 7 cu numele mapei)si le pui pe mail sau pe un stik

| 3DEffect a răspuns:

Iti bagi salvarile pe un usb si gata?