| George20123 a întrebat:

am luat un televizor nou si am observat ca, spre surprinderea mea, nu are mufa hdmi, sau mufele acelea colorate, decat usb.Este vreun adaptor sau ceva sa folosesc pentru a imi conecta ps4-ul?

Răspuns Câştigător
| Deserth a răspuns:

Uita-te bine si in spate poate are un capacel ceva unde se deschide, imposibil sa nu aibe hdmi un televizor de generatie noua

3 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Uita-te in cartea tehnica, este imposibil sa nu aibe unul, eu am luat un amarat de vortex la 350 lei de la altex si are.

| xerxes1 a răspuns:

Pune-ti ochelari.

| octav005 a răspuns:

In ziua de azi. toate tv-urile au mufa HDMI. trebuie sa fie undeva in spate s-au pe lateralul tv-ului