| DesertRat95 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! 1. Am cumparat recent un gamepad Serioux Phantom 2500 pentru PC. Si atunci cand am intrat pentru drivere pe site si apasam download imi dadea asta http://www.serioux.com/uploads/support/common/60711-Driv er_PH2500.rar Si nu imi dadea niciun download. Si intrebarea 2 este: Nu stiu de ce PC-ul meu nu citeste acest gamepad (crd ca e din cauza ca n-am drivere...) si atunci cand dau in control panel la Game Controllers, gamepadu meu asta nu apare! Va rog ajutor! Dau funda foarte URGENT!

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Intra pe link si da click dreapta pe ceea ce vrei sa descarci in calculator si salveaza fisierele cu "Save as...", nu cu butonul din pagina, care face probleme.
http://www.serioux.com/support/download-center?code=SRXJ-PH2500

| DesertRat95 explică (pentru dannyel86):

Nu merge

| dannyel86 a răspuns (pentru DesertRat95):

Nu merge descarcarea sau nu e functional driver-ul? Ca sa inteleg ce problema ai. Eu am testat linkul si descarcarea inainte sa-ti raspund si functioneaza. Ce browser folosesti?

| DesertRat95 explică (pentru dannyel86):

Nu e functional driverul. Adica nu functioneaza nu face nimic, PC-ul tot nu-mi recunoaste Controllerul. Pe laptopul surorii mele merge perfect Controllerul si FARA DRIVER. Nu stiu de ce PC-ul meu nu il recunoaste...