| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,

Am nevoie de ajutor la o chestie, in special de la programatori dar nu este neaparat.

Vreau sa fac un fel de keylogger care sa imi trimita informatiile pe email.

Lasati-ma sa va explic mai bine:

stiti programul Microsoft visual basic 2010 sau 2008?

vreau sa fac un format cu textbox si cu button, si daca apas pe buton informatie se trimite la emailul meu big grin

poate prin team viewer sa-mi faca cineva las skypeul si facebookul pentru contact.

skype: tusrus31

facebook:Cristy JumpStreet

ps: nu e neaparat sa fie cu Microsoft visual basic dar vreau ca sa arate ca un generator fake.

dau funda multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

laughingn-ai inteles-o pe prima alaughing

| ChristianS a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Mie imi trebuie prin Microsoft visual basic ca sa-i pun cover si am gresit da e keymailer laughing