| Nycku1999 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor, am o combina audio LG RAD125 problema este ca nu vrea sa porneasca adica nici becul de Stand-By nu se aprinde desi seara trecuta functiona perfect, daca stiti vreo solutie dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Probabil ca au fost fluctuații pe rețea și s-a ars siguranța de la transformator.Succes

| Nycku1999 explică (pentru DeyCj):

Si acea siguranta se poate schimba?>

| DeyCj a răspuns (pentru Nycku1999):

Se poate schimba, dar cel mai bine este să apelezi la un service.Cei de acolo vor verifica dacă nu s-au afectat și alte părti din circuit.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sursa, probabil!