| TeamLana a întrebat:

Am nevoie de un sfat!
Credeti ca telefonul Samsung Galaxy Y Pro este bun pentru mine?
Eu unul scriu foarte multe mesaje, si a-si avea nevoie si de un telefon care sa tina pasul cu mine.
Ma gandesc si la un iPhone, dar nu sunt sigur.
Imi puteti recomanda niste telefoane pe care poti scrie rapid mesaje?batting eyelashes
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Tix3 a răspuns:

Buna...si eu sunt la fel..scriu ft multe mesaje si am avut un LG ku990i cu touch si nu era foarte comod sa scriu intr-una mesaje.cel mai bun telefon pentru mesaje este oricde model cu butoane.(eu am acun un nokia6288)