| AleXu224 a întrebat:

am o ditamai problema aseara faceam update la driverul placi video si fix cand se instala updateul s-a luat curentu acum se vede urat de tot bine pot seta rezolutia mai mare dar nu e dreptunghiulara ca a monitorului si nu pot folosi aero mai stiu care era driverul Ati radeon hd 5400 cam asa ceva ma puteti ajuta acum reincerc sa fac updateul

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Simplu! Reinstaleaza driver-ul video!
Daca nu s-a descarcat, descarca-l din nou sau daca s-a descarcat instaleaza-l din nou... Bafta!

| AleXu224 explică (pentru lpavel):

Am dat un System restore happy s-a facut inainte de update ca asa face pe Windows update happy daca incerc sa il instalez sper ca nu m-i se face grafica patrata nu stiu dar atunci aveam disponibil o grafica mai mare ca a monitorului
Astept raspunsul daca sa fac update sau nu

| lpavel a răspuns (pentru AleXu224):

Binenteles sa-i faci update! iar felul cum arata poti modifica dand clic drept pe desktop, clic rezolutie ecran si alegi cum iti place! Bafta!

| AleXu224 explică (pentru lpavel):

Da i-am facut update pacat ca o am integrata sad bine ca e destul de buna pe multe jocuri imi merge doar putin sacadat dar in rest e ok