| necunoscutulmarius a întrebat:

am o imprimanta Canon MP 280 si nu mai imi vrea sa traga foile, cand pun o foaie nu merge, cand pun mai multe tot nu-mi trage.Defapt imi trage dar nu intra. Va rog frumos raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| johnnyMe a răspuns:

Ai scapat ceva prin ea...de exemplu o moneda si iti blocheaza rolele!
Ridica rola cu ceva de plastic dar doar un pic ....intoarce imprimanta invers si ai sa castigi un banut sau altceva care ii place sa blocheze imprimante! happy

| necunoscutulmarius explică (pentru johnnyMe):

Multumesc mult chiar asa era!

| johnnyMe a răspuns (pentru necunoscutulmarius):

Cu placere ...ma bucur ca ai rezolvat problema!
Multumesc de fundita!winking

3 răspunsuri:
| JASMYNA88 a răspuns:

Se repara prin inlocuirehappy imprimantele nu tin prea mult, daca te-a tinut 2 ani fii fericit. sorry sad