| ursuyonel a întrebat:

am o intrebare am o tableta e-boda r70 si mi s-a stricat mufa de la incarcator si i-am bagat alta mufa si nu avea firele la fel pana la urama i le-am gasit iar acuma nu-mi mai merge wifi-ul spune ca se activeaza si nu detecteaza nimica apoi de sezactiveaza singur, stiti cumva de la ce ar putea fi, sau so fi ars chipul de wifi din el cand legam firele de la incarcator

Rog daca stiti dau funda

1 răspuns:
| Sava_Alex_1999 a răspuns:

Poate s-o fi ars, eu iti recomand sa iti resoftezi tableta. Funda?