| Adytza551 a întrebat:

am o intrebare
Am un Iphone 3G 16 gb dar nu stiu ce are incarcatorul pana acum am putut sa incarc dar de 2 zile l-am incarcat numai la PC si acum nu mai incarca la priza doar la pc ce pot sa-i fac

3 răspunsuri:
| oldschool207 a răspuns:

E acelasi incarcator sau sunt separate adica ai unul de priza si unul de pc?

| AdrianXH a răspuns:

Iti cumperi un alt cap de incarcator si poti pastra usb-ul happy... Cauta pe okazii "Incarcator iphone" si gasesti multe la preturi 10-15 lei happy.

| alex3510 a răspuns:

Pai cumperi alt cap usb