| Radu_Bianca_1998 a întrebat:

Am si eu o problema cu Iphone-ul meu, il pun la incarcat dar se incarca doar 20%, mentionez. l-am lasat la incarcat 24 de ori si am schimbat si incarcatorul de doua ori pana acum! De ce nu se incarca complet? Astept raspuns urgent:*

Răspuns Câştigător
| NeimaginabilA a răspuns:

Schimbal, e o problema cu bateria.
Dar este o posibilitate ca telefonul numai sa arate ca are 20% dar de fapt sa aiba 100%, vezi cat rezista pana se inchide.

| Radu_Bianca_1998 explică (pentru NeimaginabilA):

Daca are 20% tine cam jumatate de ora, maxim o orastraight face atatstraight facetotusi nu vreau sa'l schimbstraight face ce as-i putea sa mai fac?!crying Funda

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Radu_Bianca_1998):

Poti sai dai reset, desii ma-nsel ca va ajuta, poate ca va ajuta

| Radu_Bianca_1998 explică (pentru NeimaginabilA):

Multumesc mult! Chiar a mers:* acum e incarcat 100%