| D3lUxE a întrebat:

Am un telefon GT-S5230 Star si am pe el aplicatia "Accuweather" dar imi da "Connection Error". Cine ma poate ajuta sa rezolv problema si sa-mi spuna cum?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Connection error iti apare pentru ca acel program necestia conexiune la internet.
Ai 2 posibilitati.
1 ) Ori iti cumperi internet de la operatorul tau de telefonie mobila...si vei fi conectat tot timpul
2 ) Ori iti conectezi telefonul la o retea wirelles...si activezi wirellesul de fiecare data cand accesezi programul.
*asta daca ai tu wirelles, sau vecinii tai neparolat *

| D3lUxE explică (pentru Apache):

Am internet de la operator.