| ShREKT a întrebat:

aseara mi-am pus telefonul la incarcat(AllView) si scria ca se incarca dar tot 4% era, stie cineva cum sa rezolv?

2 răspunsuri:
| Shad0wGamer69 a răspuns:

Încearcă să înlocuiești acumulatorul (bateria). Am avut problema asta si după ce l-am schimbat nu a mai avut nimic. Succes.

| ShREKT explică (pentru Shad0wGamer69):

Pai, acum 2 luni mi s-a stricat incarcatorul, am luat altul iar acum face figuri. trebuie sa atarn telefonul de ceva ca sa apara pe ecran ca se incarca si tot nu se incarca