| Corbyy a întrebat:

Am o intrebare cum pot filma din tableta mentionez ca nu am rootat-o. Ma refer daca ma joc de ex:Minecraft. Si vreau sa imi filmez casa.Ce program exista pentru filmare.Pe care il folosiți si va place? Mulțumesc anticipat. FUNDA

3 răspunsuri:
| Alex_Adi_1990 a răspuns:

Poti sa iti iei Fraps Android Edition.

| sltlp a răspuns (pentru Alex_Adi_1990):

Sa imi arati si mieunde ai gasit tu prostia asta de aplicatie inexistenta.

| sltlp a răspuns (pentru Alex_Adi_1990):

Nu inteleg de ce te chinui sa faci asa ceva. O sa "omori" tableta. O sa functioneze extrem de greu.
Si la toate aplicatiile care pot sa filmeze, ai nevoie de root.