| somerandomdude713 a întrebat:

Salut TPU
Am o intrebare:
In primul rand locuiesc la sat si am internet penal, Orange, o optiune cu opt Gb, l-am luat atunci cand eram mic si prost si acum ma descurc groaznic cu el! Dupa ce se termina cei 8 Gb viteza scade sub 10 Kbps sad
In fine, intrebarea mea este:
Daca imi cumpar un router ceva mai capabil gen de 300 de Mbps o sa imi creasca viteza la net? (stiu ca nu dar nu sunt sigur!)

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Un router mai bun, nu strica, se mareste putin si distanta la care se prinde, e mai stabil, insa daca netul de la Orange e limitat, in special dupa ce se termina cei 8GB, viteza ramane aceea mica de la Orange.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Nu!