| Tentacle111 a întrebat:

Am o intrebare legata de PayPal.Vreau sa imi cumpar niste jocuri pe Steam si sunt minor, iar mama nu ma lasa cu cardul ei. Daca isi face cont de PayPal poate sa introduca o suma in acel cont/card sau ce este (de exemplu 5 euro)si se poate achizitiona orice de pe net de 5 euro? Deoarece nu poate da parola de la cardul ei cu bani(poate i se goleste cardul happy ) si nu as putea sa faca chestia cu PayPal-ul? Funda si un Multumesc mare!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FIFA14 a răspuns:

Eu am folosit un card de la banca reincarcabil.Pun pe el cat vreau si apoi il folosesc pentru cumparaturi.
Trebuie sa intrebi daca la banca mamei tale are acest tip de card.