| okydoky999 a întrebat:

am o intrebare ...parintii m-au intrebat ce imi doresc de craciun si le-am zis ca nimic dupa multe rugaminti ale lor le-am zis ca un iphone sau o tableta. dupa care am retras rugamintea legata de telefon pentru ca am un Samsung galaxy s 2. oricum, ei m-au intrebat la ce e buna o tableta si le-am spus ca e ca un fel de laptop, si ca este si utila. acestea fiind spuse, ei au plecat azi dimineata la cumparaturi.credeti ca mi-au luat o tableta? fundita mare mare marelaughing

3 răspunsuri:
| Cezar2189 a răspuns:

Eh. si eu am parinti de genul laughing si am iPhone 4..cumparat vara trecuta. acum vreau Samsung galaxy s3. happy si le-am spus..si mi-e frica sa nu mearga..si sa-mi cumpere un galaxy S3 Verizon. (cel 4G cu 2GB Ram si procesor dual core) pentru ca eu imi doresc unul quad-core..deci. laughing tot ce-i posibil in ambele cazuri laughing

| cmaryy2006 a răspuns:

Poate dar poate sa iti ia o tableta proasta

| okydoky999 explică:

Multumesc pentru raspunsuri am primit un Samsung galaxy tab 2