| ashmeker a întrebat:

am o intrebare urgenta am bagat in priza o chiestie ca sa imi intre un prelungitor pentru a conecta un pc merge dar imi ie sa nu ia foc pentru ca cu aia si inca un aparat incarcam bateria la telefon ce ziceti uare duce un pc? Funda

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai clar.Sau pune pe altcineva sa scrie.

| miTzuliK93 a răspuns:

Man, incearca sa reformulezi intrebarea in asa fel incat sa intelegem si noi ceva. Fii corent, si poate gasim si o rezolvare la probema ta dupa.

| ashmeker explică (pentru miTzuliK93):

Scuze si mersi ca mi-ai zis acu am vazut ce am scris laughing))))

| Lisiele a răspuns:

Esixta o chiestie cum ca nu intelegeam intrebarea.Uare de ce? x_x