| Fan7a4 a întrebat:

Am o mica mare peoblema daca ii pot spune asa, pe scurt am un LG G3 D855 si imi face fente la cartela, adica cand mi-o citeste si cand nu, cateodata zice ca nu e cartela bagata, alte ori zice ca nu este valida, si mai sunt si momentele alea fericite cand o citeste, mentionez ca are android 6 ai a avut root, dar i-am dat resetare aseara si tot asa face, e o problema softweare sau hardweare? Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-l la resoftat!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa te duci sa schimbi cartela si apoi vezi daca se comporta la fel. Poate nu-i de vina telefonul. Sau incearca cu alt telefon.

| Fan7a4 explică (pentru Salontanul):

Am schimbat cartela si tot la fel face
sper sa fie de la soft

| Salontanul a răspuns (pentru Fan7a4):

Du-l la resoftat!