| crystall21 a întrebat:

Am o mica(mare) problema legata de tel. meu mobil. Deci am Samsung galaxy i5800 si nu am nici ce-a mai mica idee cum sa transfer fileurile deja instalate din memoria telf. in memoria cardului Sd. Sau cum sa pot sa intalez applicatiile deja pe sd card... Caci memoria tel e deja plina si am nevoie urgent de un program ce ocupa un spatiu imens. Va rog mult cine poate sa-mi raspunda. Ms Anticipat

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti. Aplicatiile se instaleaza automat in memoria telefonului.Va trebui sa stergi altceva pentru a instala ce doresti tu acum.

| crystall21 explică:

Am auzit ca este o programa care poate minti telefonul scriind fileurile pe sd inloc de tel.