| anonim_4396 a întrebat:

Am o placa video nVIDIA geforce4 mx 440, imi puteti spune cum pot sa ii curat ventilatorul? am scos-o din unitate dar nu gasesc cum sa ung acel ventilator pe dinauntru (sa il desfac)deoarece cand il pornesc se aude ca un tractor!
dau funda+vot, Va rog,(am 16 ani)

Răspuns Câştigător
| 5yr0Kk a răspuns:

Nu prea ai cum sa il desfaci sa il ungi..vezi trebuie sa aiba niste suruburi in care e prins de video card..defa-l cu grija de acolo si vezi ce poti sa ii faci..sa il unginu cred ca ai cum. oricum ai grija daca nu mai bine du-o la un specialist
uite aici e un cooler de procesor dar nu stiu sigur daca merge si la videocarduri. https://www.youtube.com/watch?v=OP8VjdRd1ws&feature=youtube_gdata_player

| mikomin a răspuns (pentru 5yr0Kk):

Mersi...acum am vazut cum se desface

1 răspuns: