| adytzzw a întrebat:

am o problema, acum 2 saptamani am schimbat parola de la gmail pentru ca si fratele meu o folosea, eram satul sa vad notificari si alte chestii din cauza "actiunilor" lui. In acelasi timp am schimbat si parola de la yahoo si le am uitat pe ambele... Aveam poze si multe altele pe contul acela, cum as putea sa trimit un mesaj celor de la gmail? Sa le explic problema si poate sa gaseasca o modalitate prin care sa le dovedesc ca e al meu.
Daca poate cineva sa mi trimita un link sau ceva unde as putea sa le trimit mesaj...mail, mi ar fi de mare ajutor.
Dau funda.
Mentionez ca nu bagasem pe niciun cont numarul de telefon. Nu vreau raspunsuri gen:
-ai incercat sa faci...

5 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Daca e bun și merge, anunță mă că am aceași problema.
Am uitat parola la Facebook, contul fusese făcut cu gmail. Parola la gmail am uitat o și pe aceea. Și nu mai pot intra pe Facebook, că nu am băgat alta metoda de a mi primi codul de acces. Poate ai tu o vaga idee. Mulțumesc
https://support.google.com/......er/2819488

| adytzzw explică (pentru Elena9328):

Nu, asta-i un site cu un tutorial despre cum sa trimiti mail uri pe gmail, din cate am inteles eu...

| Iunix a răspuns:

Relax, tu ai pus parola, nu? stai, calmează-te și încearcă să ți-o amintești.

| Anonim77797 a răspuns:

Https://accounts.google.com/signin/recovery asta te va ajuta in final daca nu reusesti nu se mai poate face nimic (dupa mine )

| adytzzw explică (pentru Anonim77797):

Am cerut un link pentru a le putea trimite un mesaj, nu sa incerc sa mi recuperez contul. Am stat ore pe ce mi ai trimis tu... Imi cere email ul pe care am facut gmail ul si la ambele am uitat parolele...