| expertIT a întrebat:

TPU am si eu o problema cand instalez Opera(program gen google chrome sau internet...) cand ii dau accept a nd install imi apare erroarea 45 adica invalid instalattion package

Răspuns Câştigător
| iorgovan a răspuns:

ExpertIT are dreptate cu nobi

6 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Reinstalează windows-ul

| expertIT explică (pentru VladimirPutin):

Lol de toti noobi spun reinstaleazati windownsu la orice probleme mica?

| VladimirPutin a răspuns (pentru expertIT):

Alt windows mă nene

| iorgovan a răspuns (pentru expertIT):

ExpertIT are dreptate cu nobi

| iorgovan a răspuns:

Sal.
Daca iti da eroare atunci descarca-l de pe linkul asta
http://www.opera.com/download/get.pl?id=33976&thanks=true&sub=true

| expertIT explică (pentru iorgovan):

Nu merge nici la asta da aceeasi eroare

| iorgovan a răspuns (pentru expertIT):

Daca nu merge nici linkul asta atunci incearca sal instalezi si spune-mi ce scrie in eroare