| Okami23 a întrebat:

am o problema, cand intru intr-un joc pe google chrome tot imi zice flashplayer has crashed. Ce sa fac? Am instalat ultima versiune de flashplayer

Răspuns Câştigător
| kikosro a răspuns:

Chrome are incroporate flashplayer si de asta iti da crash. Probabil cei de la google nu i-au dat update la ultima versiune. Iti recomand alt browser : Mozila, opera, + au si un nivel de securitate mai ridicat decat chrome

4 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa folosesti mozilla firefox, iti comsuma foarte multe resurse si merge mai greu decat opera. Poti downloada opera12, e foarte bun, si merge si foarte repede.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Pe mozilla firefox merg cel mai bine jocurile flashplayer deci daca te joci joculete online ti-l recomand sa il folosesti

| Daniel2332 a răspuns:

Probabil ar trebui sa folosesti alt browser cum ar fi firefox ca google chrome are si cea mai slaba securitate ca browser e ca un magnet de virusi.

| GerontofilulCel a răspuns:

Poate ca ar trebui sa reinstalezi si google chrome.