| Ardei87 a întrebat:

Am o problema care mi-a mancat viata. Deci eu mi-am achizitionat un router TP - LINK acum cateva luni. Prima data l-am instalat si a functionat fara probleme, dar de o luna imi tot face figuri..adica imi apare semnul exclamarii la semnal acolo jos. Am inchis routerul o seara si dimineata l-am reaprins iar si a functionat fara probleme. I-am dat si resetari din fabrica, l-am configurat de 1000 de ori si merge un pic si dupa iar cade ...de ce imi tot apare semnul ala acolo la semna? Funda cel care ma ajuta sa rezolv aceasta problema.

3 răspunsuri:
| Moddi a răspuns:

Aceasta problema am avut-o si eu!
Este de la cei care ti-au facut netul adica Romtelecom, ERDEES etc.
Trebuie sa vorbesti cu ei, sa vina sa ti-l faca, cred ca dau restart la modem sau mai fac cateva lucruri pe acolo!

| Dangerfull a răspuns:

Poate nu ai Driverul pentru wi-fi instalat in PC

| Ardei87 explică (pentru Dangerfull):

A laptop. si oricum am toate driverele ok. Problema este de la router, dar nu stiu cum sa il mai configurez ca sa mearga ca functioneaza o zi sa zicem si dupa ma trezesc cu semnul ala la semnal si bam..nu mai am net.