| Gigica_Cristi_1997 a întrebat:

Am o problema cu instalarea messengerului. Am Windows Xp Sp3. Problema e ca il dau next next las sa se descarce apoi ramane asa apoi daca dau Cancel imi scrie :,, Yahoo! Messenger is unable to download files needed for installation. Please check firewall settings and retry installation". Cum pot sa rezolv problema?
Va rog ajutati-ma! DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Downloadeaza versiune "standalone" (installer-ul offline) de aici http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=4411&t=0&i=2

3 răspunsuri:
| axl013 a răspuns:

Baga un antivirus in calculator si dezactiveaza firewall-ul din control panel

| Bytes3 a răspuns:

Pai dezactiveaza firewall. In Control Panel.

| Gigica_Cristi_1997 explică (pentru Bytes3):

Am incercat si tot nu merge.,