| andrei690 a întrebat:

Am o problema cu iphone 3 gs...acum cateva saptamani am instalat ios 5.1 si pana acum nu mi a facut probleme dar de cateva zile mi se tot sterg contactele din telefon si pe cele de pe sim nu le pot vedea. Se sterg doar contactele nu si mesaje sau apeluri pierdute de exemplu. Care credeti ca este problema? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Nu se stie, oricum acest IOS nu este original si te poti astepta la multe erori de la el. Eu am instalat IOS 6 la iPhone 2g si parca merge tot bine voi vedea pe viitor.winking

| AlexBys a răspuns:

Salut Andrei,

Contactele se sterg in momentul in care contectezi telefonul la calculator?
Pentru acest model de iPhone cel mai bun program este iOS 4.2.1 (cel mai stabil si rapid).

Alex