| Somebody2538 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul meu.Cautam ceva pe internet cand dintr-o data s-a inchis. Am apasat butonul de pornire si s-a pornit insa nu aparea nimic pe ecran. Am incercat sa il inchid insa nu vrea sa se inchida. Ce probleme are laptop-ul? Am primit un virus sau are alte probleme?

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Pot fi mai multe cauze, cel mai bine mergi cu el la un service! Succes!

| IonutAxi a răspuns:

Daca zici ca s-a inchis brusc..nu stiu ce sa zic, odata ce nu apare nimic pe display, in cel mai rau caz sa fie dusa placa video. Daca nu ii dai de capat mergi cu el la un service si iti va zice ce are. Bafta

| bogdyi a răspuns:

Bateria, te-ai gandit

| Bєshka a răspuns:

Nu ti s-a descarcat? ca si mie mi se inchide cand mi se descarca da dupa nu-l mai pot porni doar daca bag incarcatoru.

| AlexutzuAlex a răspuns:

S-ar putea sa ai placa de baza distrusa sau ai descarcat un joc, program ceva de pe net piratat

| Somebody2538 explică:

Nu e de vina bateria. Era incarcat.