| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU.Am o problema cu memoria PC-ului in D si C,spune ca folosesc mai multi GB de cat folosesc in realitate, de exemplu in D folosesc 19 GB si arata ca foloses 72GB.

3 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Pai se mai calculeaza si anumite mini fisiere care vin odata cu fisierul mare care iti apare tie deci eu cred totuși ca este si o eroare a calculatorului dar eroarea nu poate fi mai mare de 30 gb.

| K0sti a răspuns:

Ala e hard disk nu memorie! Memoria e altceva! Posibil sa ai virusi!