| DragosDRG2002 a întrebat:

Salut TPU
Am o problemă cu niste casti de telefon wireless model: aukey EP-N5
Nu se aude casca stângă, daca stie cineva cum as putea rezolva sa scrie mai jos

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Încearcă să le oprești/pornești din nou, refă conectarea prin bluetooth, dă-le un reset (depinde ce căști ai) sau eventual umblă prin setări și vezi care ar putea fi problema. De preferat ar fi să le încerci și pe un alt telefon pentru a vedea exact de la ce pleacă problema. Pentru PC/Laptop poți face același lucru.