| TheHeineken a întrebat:

am o problema cu sistemul genius 5.1 5005. Mi s-a ars siguranta de la el am schimbat siguranta cu una identica si cum l-am bagat in priza a ars si cea de-a doua siguranta imediat. ce are? OFER FUNDA!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Asa m-am chinuit si eu 1 an cu un asemenea sistem 5.1 de la Genius.
Dupa 3 reparatii l-am dus inapoi si mi-am luat banii inapoi pe el.
Mi-am luat tot de la Genius http://www.geniusnet.com/......F1250X.pdf care se aude destul de bine.

| Bogdan1234435 a răspuns:

Si eu am acelasi sistem... o data pe an se strica si il schimbam. pana am cerut bani pe el si mi-am luat un sistem Logitech care il folosesc de 1, 5 ani si nu are nimic... GENIUS ii cea mai naspa firma de audio. cumparati ceva gen Logitech sau microlab si o sa fi bine pentru urmatori 5 ani