| AleXu224 a întrebat:

am o problema cu tableta se aprinde si cand apare sigla de la android ramene blocata

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hritos a Înviat!
Dacă este în garanție, îl duci la magazinul de unde l-ai procurat, dacă nu la un service autorizat de telefonie mobilă.
Pa, pa.

| AleXu224 explică (pentru Legiuitoarea):

Vreau sa-ti spun ceva deci nu e tableta mea e a unui prieten si i-am spus sa zice intrebarea aici.
Tableta e originala si are mai putin de 2 saptamani cred, dar totusi nu are garantie findca a luat-o dela un tip ce le ia din Germania.
Asa ca raspunsul cu servisul nu e bun raised eyebrows

| soaitamarius a răspuns:

Nu ai garantie? Ce tableta e? Si de cand o ai?

| all23 a răspuns:

Du-o la un specialist nu cauta raspunsuri publice ca se poate strica mai rau