| eMilian7 a întrebat:

Am o tableta Myria dc-0282, mi-a ramas blocata se aprinde si imi licare intr.una imaginea cu scris: ANDROID. am inteles ca este posibil sa mi se fi sters softul (fiindca nu imi mai intra in el). va rog daca puteti sa ma ajutati cum as putea sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Da. dar daca ai garantie o poti duce sa o repare. daca nu mai ai garantie la ea duo la un service de telefone si in 2 ore este agta costa maxim 60 lei

| eMilian7 explică (pentru raduradu2014):

Garantie am dar voiam sa gasesc o cale sa mi-o pot face eu fiindca daca o duc la ei sigur o sa o tina ceva timp. si mi-e frica sa nu zica ca nu are ei ce face fiindca este vina mea sau mai stiu eu ce