| Chicharito a întrebat:

Am o problema cu TeamSpeak-ul.In urma cu 2 saptamani puteam sa vorbesc cu prieteni, dar de 2 zile nu stiu ce are. Eu ii aud pe ceilalti dar ei pe mine nu. Am intrat la setari si erau bine facute. Daca stie cineva ce ii pot face si merge ceea ce imi spune ii dau Fundita!

1 răspuns:
| Elizasweet a răspuns:

Trimite o cerere catre administratori, poate fi o eroare de la ei. eu asa ceva am patit cu odnoklassniki.ru si mi s-a spus ca a fost o eroare a siteului