| hannsh a întrebat:

am o problema cu youtube cand incer sa intru pe el mi se incarca apgina si se tot incarca dar nu intra stie cineva cum pot rezolva problema? (mi se intampla cu toate browserele)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti avea un virus.Pateam si eu asa pana m-a invatat cineva sa mai sterg datele de navigare.La Chrome.Trebuie sa ai si Adobe Flash Player instalat.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Stai asa. deci nu prea inteleg care e problema cu "se incarca dar nu intra" dar vezi si tu sa ai ultima versiune Adobe flash player... da-i un scan cu superantispyware sau malwarebytes... incearca si o versiune mai veche de browser cum ar fi firefox 3.5.5. cam atat pot sa te ajut nu prea ma pricep dar sper sa te ajute. bafta

| hannsh explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Salut am incnercat toate astea dar nimic tot nu a mers i-am dat scan cu toate lucrurile de pe internet si tot nimic

| ovidiu8msn a răspuns:

Pai instaleaza ceea ce cer. Adobe flash player, Java, ...etc. Recomand sa dezistalezi Mozila sau Opera (sau ce browser ai), si le descarci descarci din nou. Cand le reinstalezi trebuie doar sa dai accept la toate ce ti se cer. Pe urma ele se vor upgrada singure. In 10-15 minute ar trebui sa faci toate acestea, daca nu te grebesti deloc.

| Rëbý14 a răspuns:

Sorry... dar ai calculatorul virusat.