| Gmcc a întrebat:

Am o problema cu un card de memorie! Vreun sa pun muzica pe el si imi zice ca este protejat! L-am reformatat si tot la fel! Ce fac? Urgent! Funda!

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai vezi ca fiecare card de memorie are in laterala un mic comutator care le blocheaza si nu poti sterge sau scrie pe ele.

| Gmcc explică (pentru suntserios):

Stiu asta am incercat si varinata asta I don't want to see! sad

| dragos9234 a răspuns:

Incerci de pe calculator si nu te lasa?

| Gmcc explică (pentru dragos9234):

DA!

| dragos9234 a răspuns (pentru Gmcc):

Ai windows 7, nu?

| Gmcc explică (pentru dragos9234):

Da

| dragos9234 a răspuns (pentru Gmcc):

De aia.Nici eu nu pot de pe laptop unde am win 7.
Nu stiu ce este de facut, scuzebig grin

| Gmcc explică (pentru dragos9234):

Pai si acum o luna de ce mergea cu acelasi card? sad

| dragos9234 a răspuns (pentru Gmcc):

Poate nu aveai win 7.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Ba frate, stiu eu ce are.nu cumva pe partea stanga sau dreapta a cardului in care ai bagat cardul mic este o chestie micuta pe care o poti muta in jos sau sus? Aia iti protejeaza cardul tu trebuie sa o muti in partea opus unde este ea acuma.http://www.google.es/......tp?/imgres uite la asta, vezi ca are ceva in partea stanga, trebuie sa o muti cum am zis mai sus, daca mai ai nevoie de ceva, anuntama.

| Gamer117 a răspuns:

Pai chiar daca l-ai reformat parola nu se sterge asa ca da la stergere parola introdu-o(daca ti-o amintesti) si incearca din nou.

| Gmcc explică (pentru Gamer117):

Nu am pus nici o parola pe el!