| Impulsalex a întrebat:

Am o problema cu cardul de memorie la telefon. Tot imi da erori si cand descarc o muzica mi-o sterg, l-am reformatat s-au pus fisierele inapoi dar tot nu le am, adica am un card de 16gb firma adata si el nu are 16 gb fix are 14 si ceva si am ramas cu 11. L-am resetat si tot 11 am si pe laptop, tot la fel sterg fisierele si se pun automat inapoi fara sa ii fac nimic. Cum il pot repara?

3 răspunsuri:
| 89Gabriela89 a răspuns:

Ce marca este cardul? Ar trebui sa.ti iei un card la fel cu marca telefonului, asa am pățit și eu

| Impulsalex explică (pentru 89Gabriela89):

Cardul este ADATA si telefonul Huawei p9 lite 2017

| 89Gabriela89 a răspuns (pentru Impulsalex):

Asta este problema si din cauza asta iti da erori. Cumpărați un card Huawei