| dny221 a întrebat:

Salut TPU,

Am o problema cu un hard de laptop Western Digital de 160 GB, nu il mai citeste nu pot sa instalez windows pe el nimic! pot sa il mai repar sau e bun de aruncat?

Vreau sa mentionez ca l-am conectat la un desktop si bine inteles la fel imi face nu il gaseste, chiar daca pc-ul e aprins.

Va multumesc pentru timpul acordat, Funda happy

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Hardul e extern? Pe usb?
Ca asa se deduce din ce zici, ca ai conectat si la un desktop...
Eu am unul Toshiba si imi facea probleme de la mufa. Am reparat-o si merge acum.

| dny221 explică (pentru antimulte):

Nu nu e extern dar... l-am conectat la un tovaras la desktop prin cabluri au sata 2. nu stiu ce sa i mai fac...