| Pantera2012 a întrebat:

am o problema cu un Laptop Lenovo G555
am facut o prostie i-am bagat parola la HDD HDD-ul e pe Sata 2 da din bios l-am pus de pe AHCI pe IDE pentru ca pe AHCI imi dadea Blue Screen la monitor da pe IDE nu imi da asa
deci din greseala i-am pus parola la HDD am dat acolo la Security acolo e cu HDD Password si eu am bagat parola din greseala si acum nu mai merge sa o scot am incercat si cu Hiren's Boot CD am dat Nex la Hiren's boot si am dat acolo
Bios/Cmos password dar degeaba nu a scos parola cum pot sa fac sa scot parola de pe HDD dau funda va rog frumos happy

1 răspuns:
| zuzualina a răspuns:

Prostie mare