| lOvEbwN a întrebat:

Am o problemă cu un Nokia c3... când dau să intru să fac vreo poză, camera îmi spune că Operation failed şi dupa aia aparare Camera on standby. Şi asta nu e singura problemă, o problemă mai gravă e că atunci când ma sună cineva, nu sună telefonul, stă, fără să se audă nimic. Cât m-ar costa să îl duc la reparat să mi-l facă să sune? Sau se poate rezolva şi de prin setări? telu a fost alu unchimiu, şi mi l-a adus să îl repar eu big grin

5 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Cred ca trebuie reinstalat soft-ul.

| Justrollin a răspuns:

Poate e fake telefonul, incearca sa vezi daca iti functioneaza bluetoothu, daca nici ala nu merge e clar fake

| lOvEbwN explică (pentru Justrollin):

Bloetoothu merge, l-am testat, dar nu suna. ca suna la unchimiu... HAI MAAA
Ca dau funda + voot... haideti cu raspunsuri..idei ceva... straight face ce sa-i fac.

| razvangabriel96 a răspuns:

Chestia cu pozele se rezolva, formateaza cardul are virusi si mie mi s-a intamplat, dar cu sunatul umbla la setari la volumul soneriei o i dat incet. funda?

| lOvEbwN explică (pentru razvangabriel96):

Cum reinstalez soft-ul?
Chestia cu cardul, nu am card, si chestia cu sunatul, nu suna deloc, nici nu apare ca suna.