| madamadas a întrebat:

Am o problema cu virusul,, Politia Romana" vreau sa stiu daca poate trece de antivirus. App am Bitdefender.

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Trece de bitdefender. Citeste aici:
http://www.faravirusi.com/......eliminare/

| gelu1970 a răspuns:

Http://labs.bitdefender.com/......e-payment/

descarci intr-un stick aceasta utilitate de bitdefender. apoi conectezi stick la pc-ul infectat, startezi in safe mode cu F8 si executi utilitatea din stick. nimic mai mult.

| madamadas explică (pentru gelu1970):

Am rezovat problema dar am vrut sa stiu daca trece

| gelu1970 a răspuns (pentru madamadas):

Ceea ce ti-am dat eu e o utilitate de bitdefender. si e buna. de asemenea merge cu malwarebytes si apoi continui cu o utilitate ce se numeste Polifix. aceasta din urma iti repara ceea ce modifica virusul in registru. acest virus trece de regula de antivirusi, deoarece intram in pagini infectate. si antivirusul nu te poate tine de mouse sa nu dai click. insa bitdefender e cel mai bun antivirus la ora actuala. ma refer la versiunile de plata. cel free e prea basic. un an bun. daca ai rezolvat problema cu restaurare a sistemului operativ....ai inca virusul si in scurt timp se v-a bloca iarasi pc.

| ZeroDiferit a răspuns:

Daca vrei sa scapi de virusul asta eu iti sugerez sa ti iei malaware bytes de pe net, versiunea gratuita, si sa ti scanezi pc ul. 99% ca iti va detecta virusul.