| Denis2017 a întrebat:

am o problema cu windows 7, deci am instalat windows 7 ultimate dar nu imi merge wifi,dar daca pun windows vista ultimate,merge perfect,ce ar putea sa aiba? am un laptop latitude d410, am dat Fn+F2 dar nimic,ce ar putea sa aiba? iar ledul de la wifi nu e aprins,

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Daca l-ai schimbat sistemul de operare, apasa pe semnalul Wi-fi si scrie codul de la routerul (modemului)
tau!

| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Pai depinde si de cd-ul care e windows 7. Daca are driver-ul de internet sau wi-fi instalat.

| Denis2017 explică (pentru aLExaNdRuUUul):

Am pus driver, dar tot nu merge, am descarcam de pe www.dell.com